Jdi na obsah Jdi na menu
 


MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE 23. 4. 2011

26. 4. 2011

 

 Výstava: MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE

 

 

Tak to máme. Na tuto výstavu jsme se přihlásili poslední možný den, protože panička prostě po zimě nějak zaspala, ale byla to nakonec šťastná volba. Trochu nás sice překvapilo, že jsme nebyli posuzování v kruhu s retrievery, ale s kokry a španěly... museli jsme tedy dlouho čekat. Navíc byl náš kruh umístěn v hale, kde bylo pro flaty skutečně velice málo místa a nedalo se běhat. Pan rozhodčí působil mile  a vstřícně, toleroval neposedné mladé psy a snažil se je i přes poskakování posoudit. Posudky byly sice velmi stručné  a strohé, ale nevadí. Pan Beradze Iuza posuzoval v odpol. soutěžích celou skupinu IX.

S Garpem jsme tentokrát ani nezkoušeli postoj, jen jsme si v pátek zkusili výstavní běh u nás na louce. Dlouhé čekání  před posuzováním flatů jsme vyplnili kynologickými diskuzemi s páníky Flaymboant Rumpus Oasis Of Peace, Pavlou a Reném. Rumpus soutěžil v třídě mladých psů, kde se v konkurenci 6 ostatních mladých umístil i přes svou  neposednost na krásném 2 místě (Výborný 2).   Do Budějovic jsme přijeli společně s Ivou a Milanem a jejich maďarskou ohařkou Beccou Ariadnina nit, která si rovněž vyběhala ohodnocení Výborný 3 a její brácha Bernard Ariadnina nit Výborný 4, takže celá naše výprava dopadla skutečně na výbornou.

img_6647.jpegTato výstava byla  s největší pravděpodobností naší poslední, jelikož se nám podařilo splnit výstavní část pro přiznání titulu "Český šampion". Doufáme, že i pracovní předpoklady brzy prokážeme na některé z požadovaných zkoušek.

Výstava se nesla také   ve znamení setkávání, potkali jsme skutečně mnoho známých a kamarádů a i to přispělo k výborné náladě a dobrému pocitu, který si z naší poslední výstavy odnášíme.

 

Den: sobota 23. 4. 2011

Třída: otevřená

Počet psů: 1

Rozhodčí:  Pan Beradze Iuza (Gruzie)

Ohodnocení: V1 CAC, RES. CACIB

Výstavní posudek: hezký pes, dobré proporce, správný pohyb, správná anatomie

 

img_6617.jpeg